Learn to make Lip Balm!

Price is for 4 people, with class located in Brighton, 48116

You will each make approximately 8 tubed Lip Balms in your choice of flavor or fragrance.

All materials provided. 

Extra participants welcome. Cost $25 per person

Learn to Make - Lip Balm (Price for 4 people)

$100.00Price